MWC 2009: Wszystkomający telefon z 12 Megapikselami

3,5-calowy ekran dotykowy, 12-megapikselowy aparat, GPS, WiFi, Bluetooth i Symbian, czyli wszystko czego dusza zapragnie - to wyposażenie nowego telefonu Sony Ericssona.

Samsung miał przedstawić swój pierwszy telefon z 12-megapikselowym czujnikiem CMOS na targach Mobile World Congress, ale… się rozmyślił. Sytuację tą skrzętnie wykorzystała spółka Sony Ericsson, przedstawiając swój telefon 3G o nazwie Idou (wymowa: I Do). Model ten wyposażono w 3,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 360 x 640 pikseli oraz 12-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem i ksenonową lampą błyskową, które mają być głównymi wabikami na klientów.

To jednak nie wszystko, co może zaoferować Ideou, bowiem wyposażono go również w nawigację GPS, akcelerometr, WiFi, Bluetooth z A2DP, złącze USB, radio FM, gniazdo kart pamięci Micro M2 oraz preinstalowany system operacyjny Symbian.

Do sklepów nowy telefony SE ma trafić w drugim kwartale 2009 roku, oczywiście pod zmienioną nazwą. Ceny jeszcze znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.