Najcieńszy i najlżejszy zewnętrzny twardziel

Firma Pro Softnet wprowadza na rynek zewnętrzny dysk twardy o pojemności 320 GB, który pracuje z prędkością 5400 rpm, a mierzy zaledwie 10 milimetrów grubości.

Mierzący 120 x 74 x 10 milimetrów (długość x szerokość x grubość) dysk twardy mało znanej firmy Pro Softnet, jest prawdopodobniej najcieńszym tego typu urządzeniem. Dysk o pojemności 320 GB pracuje z prędkością 5400 rpm, posiada interfejs USB 2.0 i oferuje wykonanie kopii zapasowej danych zarówno w lokalnie, jak i w Internecie. Ta druga opcja jest darmowa, jeśli wykorzystujemy 2 GB przestrzeni, natomiast za pojemność 150 GB internetowego dysku, trzeba zapłacić niespełna 5 dolarów miesięcznie.

Nowy dysk twardy IDrive, zamknięty w niebieskiej obudowie, kosztuje 120 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 420 złotych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz Mac OS X.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.