Księgarnia nie ma większych szans w sporze sądowym z serwisem hostującym

Nastolatka aresztowana za smsowanie w klasie

Czternastolatka z Wisconsin nie chciała przestać pisać smsów podczas lekcji matematyki, w wyniku czego została aresztowana i oskarżona o niestosowne zachowanie.

Dziewczyna została przyłapana na pisaniu wiadomości tekstowych w środę w swoim liceum w Wauwatosa (w stanie Wisconsin), podczas lekcji matematyki. Szkolny ochroniarz wkroczył do sali po tym, jak nauczycielka kilka razy prosiła ją o zaprzestanie smsowania, a następnie do szkoły zawitała również miejscowa policja. Po zatrzymaniu przez ochronę, nastolatka wypierała się posiadania telefonu komórkowego, jednak owy telefon (Samsung Cricket) został wykryty przy przeszukaniu dziewczyny przez funkcjonariuszkę policji.

Czternastolatka, której imienia niestety nie znamy, została oskarżona o niestosowne zachowanie, aresztowana, a przy okazji skonfiskowano jej telefon. Rodzice musieli zapłacić 298 dolarów kaucji. W końcu zarówno szkoła, jak i więzienie mają obowiązek „wychowywać”, prawda?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.