Netbook Mobii drugiej generacji

Point of View już myśli o drugiej generacji netbooka Mobii, którego wyposaży w procesor Atom N270, 1 GB pamięci RAM, WiFi oraz 6-komorową baterię.

Holenderska firma, pomimo niedawnego wprowadzenia na rynek swojego netbooka pierwszej generacji, już informuje nas o jego następcy. Komputer, nazwany Mobii NB9010, wyposażono w 10,2-calowy ekran LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, procesor Intel Atom N270 z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160 GB, WiFi, Ethernet, 1,3-megapikselową kamerę, czytnik kart pamięci SD, MS, czy MMC oraz gniazdo miniPCI Express.

Według Point of View netbook Mobii NB9010 jest już dostępny, chociaż nie wiadomo gdzie i w jakiej cenie. Wiadomo natomiast, że w trzech wersjach kolorystycznych, widocznych na zdjęciu obok. Netbook objęto 2-letnią gwarancją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.