Susan G. Komen for the Cure jest najwiekszą na świecie organizacją zajmującą się rakiem piersi

Notebook Promise Pink, czyli Dell walczy z rakiem piersi

Co najmniej 250 tysięcy dolarów Dell przekaże organizacji, która zajmuje się walką z rakiem piersi. Pieniądze będą zbierane poprzez sprzedaż notebooków z edycji Promise Pink.

Dell rozpoczął współpracę z organizacją Susan G. Komen for the Cure, która w 2009 roku przyniesie datek w wysokości nie mniejszej, niż 250 tysięcy dolarów. Dell nie pierwszy raz angażuje się w akcję charytatywną. Tym razem celem jest pomoc kobietom chorującym na raka piersi. Z każdego sprzedanego produktu, sygnowanego nazwą Promise Pink, na rzecz organizacji zostanie przeznaczone 5 dolarów. Jeśli natomiast łączna kwota ze sprzedaży nie osiągnie pułapu 250 tysięcy dolarów, Dell z własnej, firmowej kieszeni dołoży brakującą kwotę.

Akcją Promise Pink objętych jest kilka modeli, w tym: Inspiron Mini 9 i Mini 12, Inspiron 1525, Studio 15, Studio 17, Studio Hybrid, XPS M1330, XPS M1530, czy Latitude E4200.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.