Notebooki z serii X-slim – cienkie, lekkie i energooszczędne

MSI nie zdążyło jeszcze wprowadzić pierwszego notebooka z serii X-Slim, a już zapowiada dwa kolejne - 15,6- oraz 13,4-calowe modele, które wyposażono w procesory Core 2 Duo ULV.

Rodzina notebooków X-Slim składa się z modeli cienkich i lekkich, a również energooszczędnych. Podczas gdy pierwszy model z serii o oznaczeniu X320 wyposażony jest w procesor Intel Atom z taktowaniem 1,6 GHz, kolejne notebooki – X-Slim X340 oraz X600 – wykorzystywać będą niskonapięciowe procesory Core 2 Duo z taktowaniem 1,2 lub 1,4 GHz. Obydwa modele, z których pierwszy wyposażono w 13,4-calowy ekran, zaś drugi w ekran o przekątnej 15,6 cala w formacie 16:9, posiadają również po trzy porty USB 2.0, wyjście HDMI i D-Sub, a dodatkowo ten większy może pochwalić się również złączem eSATA.

MSI nie poinformowało jeszcze o cenie nowych notebooków, jednak nieoficjalnie mówi się, że model X340 ma kosztować od 700 do 1000 dolarów, w zależności od konfiguracji. Zatem w Polsce za jego najtańszą wersję trzeba będzie zapłacić ponad 2 600 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.