NoteStar PowerSlim NB9213

archiwum
Notebook wykonany z materiałów odpornych na uderzenia i nacisk. Wyposażony w klawiaturę odporną na zalanie oraz dysk zabezpieczony przed wstrząsami. Połączenie tych elementów znacznie podnosi bezpieczeństwo danych zapisanych na dysku, a także komfort pracy przy niesprzyjających warunkach. Notebook,

Podczas podróży biznesowych przydaje się notebook niewielki, lekki i długo pracujący na bateriach. Wszystkie te zalety zostały połączone w najnowszym produkcie firmy NoteStar, notebooku PowerSlim NB9213. Dodatkowo laptop został wykonany z materiałów chroniących go przed upadkiem i naciskiem, co znacznie podwyższa poziom bezpieczeństwa danych użytkownika.

3DMark05 wyraźnie mówi, że ten notebook nie został stworzony z myślą o graczach.

3DMark05 wyraźnie mówi, że ten notebook nie został stworzony z myślą o graczach.

Pomimo filigranowej budowy sprzęt jest niezwykle wytrzymały i funkcjonalny. Dodatkowe atuty to klawiatura i TouchPad odporne na zalanie oraz dysk zabezpieczony przed wibracjami i uderzeniami. PowerSlim długo pracuje na bateriach. W trybie oszczędnym notebook wytrzymał 378 minut. Uzyskanie takiego wyniku umożliwiło zastosowanie niskonapięciowego chipsetu i procesora, matrycy z podświetleniem LED oraz dużej baterii o pojemności 5200 mAh.

Wydajność dysku twardego jest na zupełnie przeciętnym poziomie.

Wydajność dysku twardego jest na zupełnie przeciętnym poziomie.

Poza tymi wszystkimi elementami poprawiającymi długość pracy na baterii, NB9213 jest całkiem dobrze wyposażony: gigabitowy LAN, bezprzewodowa karta sieciowa 802.11n, a nawet modem 3G. Pozwala to na stałe bezprzewodowe połączenie ze światem niemal w każdych warunkach.

Czas pracy na baterii to mocna strona notebooka firmy NoteStar.

Czas pracy na baterii to mocna strona notebooka firmy NoteStar.

Nie zabrakło również gniazda dla replikatora portów oraz złącza ExpressCard. Razi tylko brak złącz HDMI i e-Sata, a także niska wydajność karty graficznej. Jednak nie jest to notebook służący do rozrywki ale do pracy biurowej i stałego dostępu do sieci. Poradzi sobie w takich zastosowaniach doskonale i to nawet w trudnych warunkach. Słowem wytrzymałe narzędzie pracy o eleganckim wyglądzie.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.