Zestaw dla estetów

Ozdobne podkładki i myszki Speed-Linka

Speed-Link niemiecki producent popularnych akcesoriów komputerowych wprowadza do sprzedaży linię stylowych myszek oraz podkładek z serii Fiore.

Fiore Optical Mouse to myszka zaprojektowana przez stylistów by cieszyć swym wyglądem a nie tylko funkcjonalnością. Ozdobne motywy i delikatne, klasyczne barwy obalają wizerunek szarej myszy komputerowej. Sensor optyczny o rozdzielczości 800 dpi i 3 przyciski czynią z myszy Fiore Optical także wygodne narzędzie pracy.

Fiore Screenprotector Mousepad to stylowa podkładka pod mysz i przekładka chroniąca matrycę laptopa jednocześnie. Wykonana z mikrowłókien wysokiej jakości nadaje się do przecierania wyświetlacza notebooka, a także ochroni go podczas transportu. Dzięki drobnej strukturze materiału z powodzeniem sprawdza się również jako podkładka pod mysz. Antypoślizgowy spód przylega mocno do każdego rodzaju powierzchni.

Sugerowane ceny detaliczne to:

  • Fiore Optical Mouse – 39 PLN
  • Podkładki Fiore – 25 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.