PENTAGRAM Vanquish SKIT to niewielki odtwarzacz muzyczny dostępny w wielu pojemnościach i wielu wersjach kolorystycznych

PENTAGRAM szykuje się na nowe ograniczenia Wspólnoty Europejskiej

Zgodnie z nowymi wymogami WE, producenci przenośnych odtwarzaczy zobowiązani będą do fabrycznego ograniczenia poziomu głośności. PENTAGRAM już szykuje się do nowych regulacji.

Firma PENTAGRAM wyprzedzając dyrektywę unijną, zaimplementowała w nowym odtwarzaczu Vanquish SKIT system ochrony słuchu Earguard, który dba o słuch użytkownika. System ten nie jest jednak prostą blokadą, ustalającą niższy poziom maksymalnej głośności. Metoda zastosowana w modelu SKIT elastycznie zmniejsza poziom głośności podczas długotrwałego użytkowania, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu. Użytkownik sam ustala czas, po którym Earguard będzie zmniejszał poziom głośności, oraz poziom minimalny, do którego urządzenie będzie płynnie zmniejszać głośność muzyki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.