Płyta microATX X58 dla graczy

Rampage II Gene to nowa płyta główna z linii Republic of Gamers, wyposażona w chipset Intel X58, sześć slotów pamięci DDR3, dwa sloty PCI-Express 2.0 x16 oraz siedem złącz SATA 3.0 Gbps.

Asus co prawda nie zdążył jeszcze oficjalnie zapowiedzieć nowego dodatku do linii Republic of Gamers, ale serwis XFastest już posiada w swoich rękach nową płytę główną microATX, oznaczoną nazwą Rampage II Gene. Płyta jest oparta na kombinacji chipsetów Intel X58 + ICH10R i posiada sześć gniazd pamięci DDR3-2000, dwa sloty PCI-Express x16, jedno złącze eSATA i siedem złącz SATA 3.0 Gbps, port Gigabit Ethernet oraz 7.1-kanałowy dźwięk.

Płyta główna Asus Rampage II Gene, wraz z dołączonym oprogramowaniem Kaspersky i 3DMark06, powinna być dostępna w przyszłym miesiącu. Co do ceny, to nieoficjalnie mówi się o około 230 dolarach, co w przeliczeniu dawałoby kwotę powyżej 850 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.