Pojemne napędy USB z serii Store’n’Go

Verbatim wzbogaca swoją ofertę napędów Store'n'Go o dwa nowe urządzenia, każde o pojemności 32 GB - modele Executive i Mini.

Napęd Store’n’Go Executive jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności i oferuje szybkość odczytu oraz zapisu do 30 MB/sek. i 12 MB/sek. Srebrna obudowa z gumowym wykończeniem pasuje do wszystkich modeli laptopów i komputerów stacjonarnych. W napędzie Mini Swivel szybkość zapisu wynosi 8 MB/sek., a odczytu 11 MB/sek.

W obu modelach złącze USB jest chronione dzięki temu, że w napędzie Executive jest wysuwane, a w Mini Swivel obrotowe. Dodatkowo fabrycznie zainstalowane oprogramowanie szyfrujące gwarantuje, że przenoszone dane nie trafią w niepowołane ręce. Tak jak w przypadku innych swoich produktów, także użytkownikom nowych napędów USB, Verbatim zapewnia dostęp do bezpłatnej linii pomocy technicznej.

USB Executive i Mini Swivel o pojemności 32 GB są już dostępne w sprzedaży za cenę 349 zł oraz 339 zł odpowiednio (sugerowane ceny detaliczne).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.