Pojemne napędy USB z serii Store’n’Go

Verbatim wzbogaca swoją ofertę napędów Store'n'Go o dwa nowe urządzenia, każde o pojemności 32 GB - modele Executive i Mini.

Napęd Store’n’Go Executive jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności i oferuje szybkość odczytu oraz zapisu do 30 MB/sek. i 12 MB/sek. Srebrna obudowa z gumowym wykończeniem pasuje do wszystkich modeli laptopów i komputerów stacjonarnych. W napędzie Mini Swivel szybkość zapisu wynosi 8 MB/sek., a odczytu 11 MB/sek.

W obu modelach złącze USB jest chronione dzięki temu, że w napędzie Executive jest wysuwane, a w Mini Swivel obrotowe. Dodatkowo fabrycznie zainstalowane oprogramowanie szyfrujące gwarantuje, że przenoszone dane nie trafią w niepowołane ręce. Tak jak w przypadku innych swoich produktów, także użytkownikom nowych napędów USB, Verbatim zapewnia dostęp do bezpłatnej linii pomocy technicznej.

USB Executive i Mini Swivel o pojemności 32 GB są już dostępne w sprzedaży za cenę 349 zł oraz 339 zł odpowiednio (sugerowane ceny detaliczne).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.