Starcraft II - na razie dostępne są tylko screeny i filmiki. Kiedy pojawi się gra, ciągle nie wiadomo.

Publiczne beta-testy gry Starcraft II za kilka miesięcy

Paul Sams z firmy Blizzarda ogłosił to, na co wszyscy entuzjaści sieciowych rozgrywek czekają od dawna: wkrótce rozpoczną się publiczne testy gry Starcraft II.

Prace nad Diablo III i kolejnymi uaktualnieniami do World of Warcraft idą pełną parą. O Starcrafcie II jednak słuch zaginął, przynajmniej od jakiegoś czasu. Jak się okazuje, gra jest już praktycznie na ukończeniu i wkrótce wejdzie w fazę beta-testów. Niestety, nie udało nam się dowiedzieć kiedy dokładnie będziemy mogli się pobawić strategią czasu rzeczywistego Blizzarda. Od Paula Samsa z Blizzarda usłyszeliśmy jedynie enigmatyczne „w ciągu najbliższych miesięcy”. Blizzardowi nigdy się nie spieszyło…

Sams potwierdził też, że trwają pracę nad nowym, tajemniczym projektem MMO, zupełnie niezwiązanym z World of Warcraft. Niestety, dyrektor nie uchylił na ten temat najmniejszego rąbka tajemnicy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.