Pro Flight Headset są wzorowane na słuchawkach wykorzystywanych przez pilotów lotnictwa

Słuchawki dla maniaków symulatorów lotu

Saitek kusi nas kolejnym gadżetem – uzupełnieniem zestawu do symulacji lotu. Pro Flight Headset są wzorowane na słuchawkach wykorzystywanych przez pilotów lotnictwa.

Przy konstrukcji słuchawek zastosowano wysokiej jakości materiały, miękkie wykończenia pałąka z ekologicznej skóry i elastyczne tworzywo poduszek nausznika (tak jak w oryginalnych słuchawkach lotniczych). Elektroniczny system redukcji szumów oraz izolacja przed hałasem z otoczenia to kolejne zalety produktu.

Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w mikrofon z regulacją głośności i funkcją „mute”, która w każdej chwili może odciąć transmisje głosu aby do Naziemnego Systemu Kontroli Lotów nie dochodziły zbędne komunikaty. Urządzenie działa z wszystkimi kartami dźwiękowymi, które są zaopatrzone w port słuchawkowy 3,5 mm. Cena sugerowana przez polskiego dystrybutora – Impakt, wynosi 496 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.