Skanery SmartLF Ci 40 posiadają wszystkie zalety technologii CIS

SmartLF Ci 40 – prezycyjne skanowanie od Colortraka

SmartLF Ci 40 – umożliwia skanowanie w formacie A0+ (szerokość 40 cali) i jest wyposażony w kartę sieciową LAN – umożliwiającą korzystanie ze skanera poprzez sieć komputerową.

W skanerze SmartLF Ci 40 producent zastosował nowy system przesuwania materiału zwiększający dokładność i precyzję skanowania. Nowe, podwójne źródło światła zastosowane w tym modelu również dodatnio wpływa na jakość otrzymanych obrazów rastrowych. Skanery te posiadają wszystkie zalety technologii CIS – a zatem są fabrycznie skalibrowane i nie wymagają długiego czasu nagrzewania.

SmartLF Ci 40 to jeden skaner w trzech wersjach: monochromatycznej (m), kolorowej (c) i color express (e). Kupując model SmartLF Ci 40m (monochromatyczny) otrzymujemy skaner fabrycznie przygotowany do pracy jako SmartLF Ci 40e (color express), jednak z blokadą wersji „e”.  „Upgrade” skanera do wyższego modelu (wersji) odbywa się w sposób elektroniczny. Użytkownik otrzymuje e-mailem plik aktywujący zablokowane parametry.Skaner SmartLF Ci 40 w wersji monochromatycznej dostępny jest w cenie 18 250 zł netto. „Upgrade” do wyższej wersji wiąże się z pokryciem różnicy cenowej między poszczególnymi modelami skanerów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.