Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

Steve Jobs wróci do Apple’a w czerwcu

Zarząd firmy z Cupertino potwierdza wcześniejszą informację, że Steve Jobs od czerwca 2009 roku znów poprowadzi Apple'a w pełnym wymiarze godzin.

Dokładnie 15 stycznia informowaliśmy was o półrocznym urlopie założyciela firmy z Cupertino. Inwestorzy jednak poważnie się martwili (bardziej o swoje pieniądze, niż o zdrowie Steve’a), dlatego zarząd firmy musiał oficjalnie ogłosić, że Steve Jobs wraca do firmy na pełny etat począwszy od czerwca 2009 roku, czyli tak jak wcześniej planowano. Informacja ta padła z ust Arthura Levinsona, jednego z członków zarządu, który jednak niedługo po tym dodał, że jeśli zajdą jakiekolwiek zmiany w tej kwestii, inwestorzy zostaną natychmiast powiadomieni. Zatem pomimo zapewnień, furtka do dalszego urlopu Jobsa pozostaje wciąż lekko uchylona.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.