Ceny nowego telefonu Samsunga jeszcze nie znamy, ale będziemy wypatrywać go w sklepach na zachodzie i u nas

Telefon z projektorem DLP już oficjalnie

Samsung oficjalnie przedstawia telefon Show W7900 i jego europejskiego odpowiednika - i7400. Obydwa wyposażono w projektor DLP pozwalający wyświetlacz obraz o przekątnej 50 cali.

Koreański producent oficjalnie przedstawił pierwszego smartfona z wbudowanym projektorem DLP Pico, który dostarczyła firma Texas Instruments. Pod koniec stycznia mogliście obejrzeć możliwości projekcyjne modelu Show W7900 i tu się nic nie zmieniło – ciągle potrafi wyświetlać obraz o przekątnej 50 cali, w rozdzielczości 480 x 320 pikseli i o jasności 10 lumenów. Na szczęście Samsung przygotowuje również europejską edycję tego telefonu, która pojawi się, również w Polsce, pod nazwą i7400.

W wyposażeniu obydwu modeli znalazł się 3,2-calowy, dotykowy ekran OLED o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, łączność HSDPA, Bluetooth, 5-megapikselowa kamera, wbudowane głośniki, złącze USB czy cyfrowy tuner telewizyjny.

Pierwszy telefon z projektorem najpierw ma pojawić się na rynku koreańskim, jeszcze w tym miesiącu, podczas gdy Europa otrzyma swój odpowiednik „wkrótce”.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.