Terminale Fixed Wireless Terminal z serii W3x

Ericsson wprowadza na rynek rodzinę terminali Fixed Wireless Terminal z serii W3x zapewniających więcej niż jednemu użytkownikowi dostęp do sieci WCDMA/HSPA.

Terminal Fixed Wireless Terminal (FWT) umożliwia korzystanie z sieci telekomunikacyjnych 3G opartych na rozwiązaniu WCDMA/HSPA, ale wspiera również starsze technologie sieciowe takie jak GSM, GPRS, oraz EDGE. Do prawidłowego działania urządzenie potrzebuje tylko aktywnej karty SIM oraz źródła zasilania. FWT wykorzystując technologie radiowe eliminuje konieczność stosowania w domu i małych firmach skomplikowanej infrastruktury opartej na kablu.

W skład rodziny terminali FWT W3x wchodzą dwa modele tego urządzenia W30 oraz W35. Ten pierwszy, oprócz dostępu do usług szerokopasmowych, umożliwia również korzystanie z usług telefonicznych i faksu. Model W30 jest natomiast dobrym wyborem przy korzystaniu wyłącznie z usług transmisji danych. Dodatkową funkcjonalnością FWT jest możliwość wykorzystania terminala jako masowa pamięć USB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.