TravelMapa – polska nawigacja na światowym rynku

Podczas tegorocznych targów CeBIT 2009, polska firma IMAGIS S.A. wprowadza na światowy rynek nowe oprogramowanie do nawigacji GPS o nazwie TravelMapa.

TravelMapa to oprogramowanie do nawigacji przeznaczone dla urządzeń typu PND, Pocket PC oraz dla smartfonów. Wyróżniać je ma wyjątkowo szybkie działanie oraz otwartość na integrację z dowolnymi mapami cyfrowymi. TravelMapa oprócz nowinek technologicznych takich jak fotorealistyczne trójwymiarowe bryły wybranych obiektów, czy trójwymiarowy model terenu, wprowadza także możliwość ingerowania użytkownika w wygląd samej aplikacji, czego wymagają zaawansowani użytkownicy. TravelMapa to oprogramowanie, które sprzedawane będzie w formie OEM w modelu B2B.

Na rynku polskim sprzedaż rozpocznie się już wkrótce. Równolegle firma planuje rozpoczęcie sprzedaży produktu w krajach Europy i Rosji, na rynkach ameryki południowej, w krajach bliskiego wschodu a nawet w tak egzotycznych krajach jak Nowa Zelandia czy Nauru.

Zobacz także rankingi:
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.