Kobiety o wiele chętniej sprawdzają w Internecie los swoich byłych, niż mężczyźni

Większość internautek tęskni za swoimi byłymi facetami

Kobiety o wiele chętniej sprawdzają co u swoich byłych partnerów słychać, niż mężczyźni. Jak nietrudno się domyślić, głównym narzędziem w "śledztwie" jest Internet.

Według badań portalu yasni, kobiety są o wiele bardziej ciekawskie losu swoich byłych, niż mężczyźni. 62% ankietowanych kobiet przyznaje, że logują się do Internetu między innymi po to, by przekonać się co porabiają ich zawody miłosne. Do tego samego przyznaje się tylko 42% facetów.

Co ciekawe, 97% ze wszystkich  1 700 ankietowanych Brytyjczyków przyznało, że często wyszukuje informacje o samym sobie. Jak widać ochrona prywatności to poważna sprawa i zależy nam na tym, by do Sieci nie dostały się kompromitujące informacje na nasz temat.

96% ankietowanych wyszukuje członków rodziny i przyjaciół – moda na Web 2.0 trwa. Portale plotkarskie również nie muszą się niczego obawiać: 93% ankietowanych internautów włącza przeglądarkę między innymi po to, by dowiedzieć się, co słychać u ich idoli.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.