Dość proste urządzenie, a z pewnością ucieszy niejednego amatora fotografii

Wykonuj zdjęcia w rozdzielczości Gigapiksela

GigaPan Imaging oferuje możliwość tworzenia fotografii w rozdzielczości Gigapiksela, swoim starym aparatem, przy pomocy urządzenia, które kosztuje zaledwie 450 dolarów.

Epic to nazwa urządzenia, dzięki któremu tworzenie zdjęć zdjęć w rozdzielczości Gigapiksela, przy użyciu swojego starego aparatu, stanie się możliwe i niezwykle proste. Wyposażone w baterię urządzenie, posiadające obrotową podstawę, precyzyjnie podzieli wskazany przez nas obszar na kilka(dziesiąt) części, po czym pozwoli aparatowi wykonać szereg zdjęć. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się Gigapikselową, panoramiczną fotografią zrobioną nawet 4-megapikselowym aparatem.

GigaPlan Epic można zakupić w cenie 450 dolarów, czyli powyżej 1 600 złotych, wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Przykład fotografii z ceremonii inauguracyjnej prezydenta-elekta Baracka Obamy, możecie znaleźć tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.