Pakiet z pełną wersją oprogramowania Roxio Toast 10 Titanium sprzedawany jest w cenie 480 dolarów

Zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray z szeregiem złącz

Firma OWC przygotowuje zewnętrzną nagrywarkę Blu-Ray, wyposażoną w złącza FireWire 400/800, USB 2.0 oraz eSATA, co czyni ją niezwykle uniwersalną.

Mercury Pro to zewnętrzna nagrywarka Blu-Ray/SuperDrive, oferująca cztery rodzaje złącz, dzięki którym użyteczna będzie zarówno dla posiadaczy Maków, jak i pecetów. Napęd posiada złącza FireWire 800, FireWire 400, USB 2.0 oraz eSATA. Co więcej, nowy model podwaja prędkość zapisu w porównaniu z poprzednią generacją – potrafi wypalać dyski Blu-Ray z prędkością 8x, czyli 2 GB na minutę. Poza tym, nagrywarka wypala płyty DVD z prędkościami dochodzącymi do 16x, zaś nośniki CD z prędkością do 32x. Według OWC nowy napęd pracuje w trybie plug&play zarówno na Makach, jak i Pecetach.

Napęd o pełnej nazwie OWC Mercury Pro Blu-ray/SuperDrive „Quad Interface” External Drive jest już dostępny i wraz z niezbędnym okablowaniem i dwoma dyskami BD-R kosztuje 400 dolarów, czyli ponad 1500 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.