Moduły z serii HyperX są objęte dożywotnią gwarancją

2-gigabajtowe moduły pamięci HyperX dla netbooków

Dla wszystkich posiadaczy netbooków, Kingston Technology dodaje do swojej oferty 2-gigabajtowy moduł pamięci DDR2 z serii HyperX, który oferuje bardzo niskie opóźnienia.

Kingston Technology przedstawia ofertę nie do odrzucenia dla wszystkich posiadaczy netbooków. Wprowadza na rynek nowe moduły pamięci DDR2 z serii HyperX o pojemności 2 Gigabajtów, które pracują z częstotliwością 533 MHz, oferują przy tym bardzo niskie opóźnienia na poziomie 3-3-3-8. Nowe pamięci RAM firmy Kingston trafiają właśnie na rynek, w cenie 35 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 130 złotych.

„Rośnie popularność netbooków, a Kingston jest usatysfakcjonowany tym, że może zaprezentować moduły HyperX, które pozwolą tym niewielkim, mobilnym urządzeniom pracować szybciej” – powiedział Mark Tekunoff, jeden z kierowników firmy z Fountain Valley.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.