Akcesoria G-Cube zaprojektowane z myślą o kobietach

W ofercie firmy Platinet znalazły się nowe kolekcje Aloha Day, Aloha Night i Aloha Splash, które zwracają uwagę wyrazistymi motywami graficznymi, soczystymi kolorami.

Myszka optyczna z każdej kolekcji Aloha posiada standardową rozdzielczość 800 DPI. Przycisk 2X otwiera pliki i aplikacje poprzez jednokrotne naciśnięcie, co oszczędza czas i zwiększa wydajność pracy. Myszka posiada oburęczną obudowę mini oraz cicho działającą rolkę. Kabel nawijany na myszkę ma długość 65 cm. W opakowaniu znajduje się mysz optyczna, instrukcja obsługi oraz ozdobny woreczek podróżny, gwarantujący ochronę urządzenia.

Do kompletu można dokupić podkładkę pod mysz z unikalną powierzchnią, zapewniającą komfort pracy z antypoślizgowym, gumowym spodem. Podkładka ma antystatyczne, trwałe wykonanie i jest przeznaczona do wszystkich rodzajów myszek. Wymiary podkładki to: 0,2 cm (wys.), 22,7 cm (szer.), 17,6 cm (dł.).

Gwarancja na produkty to 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna brutto myszy optycznej to 49,90 zł, zaś podkładki pod mysz 19,90 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.