Akcesoria G-Cube zaprojektowane z myślą o kobietach

W ofercie firmy Platinet znalazły się nowe kolekcje Aloha Day, Aloha Night i Aloha Splash, które zwracają uwagę wyrazistymi motywami graficznymi, soczystymi kolorami.

Myszka optyczna z każdej kolekcji Aloha posiada standardową rozdzielczość 800 DPI. Przycisk 2X otwiera pliki i aplikacje poprzez jednokrotne naciśnięcie, co oszczędza czas i zwiększa wydajność pracy. Myszka posiada oburęczną obudowę mini oraz cicho działającą rolkę. Kabel nawijany na myszkę ma długość 65 cm. W opakowaniu znajduje się mysz optyczna, instrukcja obsługi oraz ozdobny woreczek podróżny, gwarantujący ochronę urządzenia.

Do kompletu można dokupić podkładkę pod mysz z unikalną powierzchnią, zapewniającą komfort pracy z antypoślizgowym, gumowym spodem. Podkładka ma antystatyczne, trwałe wykonanie i jest przeznaczona do wszystkich rodzajów myszek. Wymiary podkładki to: 0,2 cm (wys.), 22,7 cm (szer.), 17,6 cm (dł.).

Gwarancja na produkty to 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna brutto myszy optycznej to 49,90 zł, zaś podkładki pod mysz 19,90 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.