Według badań JD Power klienci najbardziej zadowoleni są ze smartfonów Apple'a

Apple konkurencją dla Sony i Nintendo?

Apple sprzedało do tej pory 30 milionów dotykowych urządzeń. Koncern stał się przez to konkurencją nie tylko dla producentów playerów i palmofonów, ale i konsol do gier.

29 milionów sprzedanych Xboksów 360 to niedawno celebrowany sukces Microsoftu. Tymczasem Apple zdążyło sprzedać w o wiele krótszym czasie 30 milionów iPhone’ów i iPodów touch. Jak się okazuje, to duże zagrożenie nie tylko dla producentów palmofonów i kieszonkowych odtwarzaczy multimedialnych, ale też dla firm zajmujących się handheldami, czyli przenośnymi konsolami do gier.

Każdy użytkownik dotykowego gadżetu Apple’a ma do swojej dyspozycji 25 000 aplikacji. 6 000 z nich to gry wideo, tworzone przez ponad 50 000 programistów. Warto zaznaczyć, że nie są to tylko produkcje domorosłych twórców – The Sims 3, gra autorstwa Electronic Arts, zadebiutuje na iGadżetach i będzie pierwszą wykorzystującą w pełni nowe możliwości niedawno zaprezentowanego iPhone OS 3.0. iPhone stanie w szranki z PSP i DSi? To bardziej jak pewne.

0
Źródło: Popzara Blogs
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.