CeBIT 2009: 13,3-calowy notebook z modułem 3.5G i tunerem TV

Gigabyte W376M to notebook wyposażony w 13,3-calowy, panoramiczny ekran LCD, platformę Intel Centrino 2, zintegrowany moduł 3.5G HSDPA oraz tuner telewizyjny.

Stoisko firmy Gigabyte na tegorocznych targach CeBIT jest po brzegi wypełnione netbookami, tabletami PC i notebookami. Jednym z nich jest model W376M, którego zdjęcia wykonał serwis Slashgear.com. Notebook wyposażony jest w 13,3-calowy ekran LCD, procesor Core 2 Duo, zintegrowany moduł 3.5G z łącznością HSDPA, WiFi, napęd DVD, slot ExpressCard, trzy porty USB 2.0, w tym kombinowany port eSATA/USB, wyjście HDMI oraz VGA, port Ethernet, czytnik kart pamięci 5 w 1, a także technologię wykrywania ruchu G-sensor, która podniesie alarm, jeśli notebook „wyczuje”, że został ukradziony. Dla ochrony dołączono również czytnik linii papilarnych.

Gigabyte nie podał jeszcze informacji na temat dostępności i ceny notebooka W376M. Nie wiemy również, jaki zakres obsługiwany jest przez HSDPA.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.