CeBIT 2009: Pancerne urządzenie z dotykowym ekranem i nowym Atomem

Urządzenie Clevo T89xM, które ciężko jest zaklasyfikować do jednego segmentu, posiada 8,9-calowy ekran dotykowy, procesor Atom Z5xx, Bluetooth i czytnik linii papilarnych.

Na targach w Hannoverze Clevo prezentuje urządzenie przeznaczone do korzystania z Internetu, które oparte jest na najnowszym procesorze Intela z serii Atom Z5xx. Model T89xM, którego obudowa spełnia standardy IP54 na odporność na wodę i kurz, przeznaczony jest dla pracowników terenowych, jak inspektorów budowlanych, czy geodetów. W wyposażeniu urządzenia znajdziemy 8,9-calowy ekran dotykowy rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, „krzyżak” (kontroler w kształcie +), Bluetooth 2.0 oraz czytnik linii papilarnych dla bezpieczeństwa. Nie wiemy natomiast, czy model ten posiada modem 3G, a co za tym idzie – możliwość połączenia z Internetem. Jeśli nie, to trudno nam sobie wyobrazić sukces tego urządzenia na rynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.