Chłodząca podstawka dla notebooka od Microsoftu

Potentat z Redmond rozszerza swoją linię akcesoriów dla komputera, tym razem o podstawkę chłodzącą dla notebooka, która jest wyposażona w zasilany przez port USB wentylator.

Notebook Cooling Base to kolejny produkt firmy Microsoft, skierowany do posiadaczy notebooków. Nowa podstawka mierzy zaledwie 3 centymetry grubości, posiada schowek na kable, dzięki któremu zapomnimy o plątaninie przewodów na biurku, a także wentylator zasilany poprzez port USB. Podstawka trafi na półki sklepowe w lipcu, natomiast kosztować będzie około 30 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 110 złotych.

Co więcej, potentat z Redmond jeszcze w tym miesiącu wprowadzi na rynek swoją bezprzewodową myszkę Arc Mouse w czterech nowych kolorach – oliwkowym, morskim, białym i w kolorze bakłażanu (fiolet). Myszka będzie kosztować około 180 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.