Niewielkie rozmiary czytnika umożliwiają noszenie go przy sobie np. razem z kluczami lub przypięte do telefonu komórkowego

Czytnik do kart Memory Stick Micro M2 oraz micro SD w formie breloczka

Zespół platinet.pl wprowadził do oferty bardzo mały czytnik obsługujący karty Memory Stick Micro M2 oraz karty micro SD.

Niewielkie rozmiary czytnika umożliwiają noszenie go przy sobie np. razem z kluczami lub przypięte do telefonu komórkowego. Dzięki temu w każdej chwili można zgrać dane z karty pamięci w telefonie do komputera. Karty M2 i microSD to najpopularniejsze karty pamięci do telefonów komórkowych. Dzięki czytnikowi Omega można zgrywać z nich dane bez użycia adaptera.

Czytnik obsługuje karty wysokiej pojemności (High Capacity). Odczyt danych do 20Mb/sek, zapis do 18Mb/sek. Współpracuje z systemami operacyjnymi Windows ME/2000/XP/Vista/ Mac OS 9.2 lub wyższy, Linux 2.4 lub wyższy. Sugerowana cena detaliczna brutto to 14,90 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.