Nowe komputery powinny dopasować się do potrzeb i portfela każdego potencjalnego nabywcy

Desktopy Della w kolorach tęczy

Kolorów na wiosnę nigdy za wiele - z takiego założenia wychodzi firma Dell, która wprowadza właśnie desktopy Inspiron Slim i Mini-Tower, dostępne aż w ośmiu wersjach kolorystycznych.

Amerykański producent dodaje do swojej oferty dwa nowe desktopy z linii Inspiron Slim oraz Mini Tower, które dostępne będą w aż ośmiu kolorach – od czerwieni, poprzez zieleń, aż po róż i czerń.

Nowe komputery mogą być wyposażone w jeden z wielu dostępnych procesorów Intela – Celeron, Core 2 Duo i Quad, lub AMD – Sempron, Athlon X2 czy Phenom X4. Ponadto w ich wyposażeniu znajdziemy do 8 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 750 GB (modele Slim) lub 1 TB (modele Mini-Tower), zintegrowaną grafikę Intela lub dyskretnego Radeona od AMD, a także nagrywarkę DVD czy napęd Blu-Ray.

Na początku, kolorowa linia desktopów Della będzie dostępna w Chinach, jednak jeszcze w drugim kwartale pojawią się w innych krajach, w tym również w Polsce. Cena zaczyna się od 300 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1050 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.