Dwa biznesowe, przyjazne dla środowiska desktopy

Lenovo wprowadza na rynek dwa nowe desktopy, które mają być nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również całkiem przyjemne dla portfela, mimo bogatego wyposażenia.

ThinkCentre M58e i A58 to dwa nowe desktopy skierowane do klientów biznesowych, choć z pewnością nie jeden użytkownik zakupi je do domu. Obydwa mogą zostać wyposażone w jeden z procesorów Intel Core 2 Duo lub Quad, dysk twardy o pojemności do 1 TB, do 4 GB pamięci RAM, napęd Blu-Ray lub nagrywarkę DVD, zintegrowaną grafikę z obsługą bibliotek DirectX 10, a także w typowe narzędzia do ratowania i odzyskiwania danych. Opcjonalnie możemy dołączyć do zestawu również klawiaturę z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz miejsce w sieci dla kopii zapasowej systemu.

Obydwa desktopy Lenovo z rodziny ThinkCentre powinny być dostępne już na początku kwietnia, w cenach zaczynających się od 400 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1500 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.