Dwa większe komputery all-in-one z linii Eee

Asus ukradkiem przedstawił dwa nowe komputery typu all-in-one, należące do linii Eee Top. Modele o przekątnych ekranu 20 i 22 cali, zaczęły dość niepokojąco przypominać nam iMaki.

Tajwański producent jeszcze na targach CeBIT, ale raczej w jakimś zamkniętym pokoju, demonstrował nowe desktopy typu all-in-one. Modele Eee Top ET2203 i ET2003 odpowiednio o przekątnych ekranu 22 i 20 cali, zostały nieco upodobnione do ostatnich iMaków. Najprawdopodobniej owe wyświetlacze są dotykowe. Nie znamy niestety dokładnej specyfikacji obydwu systemów, jednak obydwa desktopy są ukierunkowane raczej na multimedialność, na co wskazuje obecność w wyposażeniu złącza HDMI, napędu Blu-Ray oraz tunerów HDTV.

Korzystanie ze standardu HDMI może sugerować również obecność dedykowanej karty graficznej, jako że zintegrowane chipsety zazwyczaj nie są w stanie obsłużyć zarówno HDMI, jak i materiałów wideo w rozdzielczości 1080p.

Asus nie podzielił się również informacjami na temat dostępności i cen nowych komputerów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.