Dwie nowe słuchawki Samsunga z dotykowymi ekranami

Koreański producent przez przypadek ujawnia dwa telefony komórkowe z dotykowymi ekranami o rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Jeden z nich posiada również 5-megapikselowy aparat.

Wygląda na to, że Samsung poważnie zabrał się do produkcji urządzeń z ekranami dotykowymi. Po modelu Haptic 8M, który ujrzał światło dzienne wczoraj, teraz koreański producent niechcący ujawnia dwie niemal identyczne słuchawki, różniące się od siebie zaledwie kilkoma szczegółami. Obydwa posiadają spore ekrany dotykowe o rozdzielczości 240 x 400 pikseli oraz przycisk nawigacyjny przypominający kamień szlachetny, choć w rzeczywistości zapewne jest plastikowy.

Telefon S8000 wyposażono ponadto w 5-megapikselowy aparat z autofokusem i podwójnym fleszem LED. Drugi model o oznaczeniu M8000 również posiada aparat, choć nie wiadomo jeszcze o jakiej rozdzielczości. Dodatkowo w jego wyposażeniu znajdziemy jednak dedykowany, dotykowy przycisk muzyczny nad ekranem oraz 3,5-milimetrowe wyjście na słuchawki. To sugeruje, że może być reklamowany jako telefon muzyczny.

0
Źródło: King Mobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.