Karta FirePro 2450 skierowana jest do tych, którym nie wystarcza możliwość podłączenia dwóch wyświetlaczy

Dwuprocesorowa karta AMD dla profesjonalistów

AMD wprowadza na rynek niskoprofilową kartę graficzną dla profesjonalistów, która będąc wyposażona w dwa procesory graficzne, pobiera zaledwie 32W mocy przy obciążeniu.

FirePro 2450 to kolejna karta graficzna AMD skierowana do profesjonalistów, która zadziwia swoją energooszczędnością. Przy pełnym obciążeniu nowy model pobiera 32 W mocy, natomiast podczas pracy w dwuwymiarowym środowisku – tylko 17 W. Niskoprofilową kartę wyposażono w dwa procesory graficzne, 512 MB pamięci GDDR3, jednoslotowe rozwiązanie chłodzące, wsparcie dla interfejsu Windows Vista Aero oraz dwa złącza VHDCI do podłączenia nawet czterech monitorów.

Nowa karta będzie dostępna zarówno w wersji z interfejsem PCI-Express x16, jak i PCI-Express x1, zaś jej sugerowana cena detaliczna wynosi 499 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1900 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.