Zaawansowana edycja zdjęć i grafiki na 10-calowym ekranie?

Edycja fotografii możliwa nawet na netbookach

Firma MAGIX uważa, że dzięki jej oprogramowaniu Xtreme Photo & Graphic Designer 2, zaawansowana obróbka zdjęć jest możliwa nawet na ultramobilnych, budżetowych netbookach.

Nowy pakiet do edycji fotografii dostępny będzie zarówno w wersji pudełkowej (na płycie CD), jak i w wersji cyfrowej, do pobrania. Według producenta oprogramowanie MAGIX Xtreme Photo & Graphic Designer 2 posiada najszybszy na świecie silnik graficzny, mający niewielki apetyt na zasoby systemowe, które jak wiemy, w netbookach są raczej ograniczone.

Według MAGIX, z jego nowym oprogramowaniem ultramobilny komputer stanie się kompaktowym narzędziem, które zagwarantuje użytkownikowi zarówno mobilność, jak również twórczą wolność. Pozwoli zmierzyć się z każdym wyzwaniem edycji zdjęć i grafiki.

Jeśli nie wierzysz, zawsze możesz pobrać testową wersję oprogramowania tutaj. Pełna, cyfrowa wersja MAGIX Xtreme Photo & Graphic Designer 2 kosztuje 48 funtów, czyli 240 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.