EeeBox z dwurdzeniowym Atomem i Radeonem HD 4350

Asus prezentuje kolejną wersję swojego nettopa, który tym razem jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Atom 330, kartę graficzną Radeon HD 4350 oraz 1 GB pamięci RAM.

Eee Box B208 to kolejna wersja niedrogiego komputera stacjonarnego, którego producentem jest tajwański Asus. W wyposażeniu nowego modelu znajdziemy dwurdzeniowy procesor Intel Atom 330 z taktowaniem 1,6 GHz, kartę graficzną ATI Radeon HD 4350 z 256 MB dedykowanej pamięci, dysk twardy o pojemności 160 GB, 1 GB pamięci RAM, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth, wyjścia HDMI i DVI-D oraz cztery porty USB 2.0, a także pilot zdalnego sterowania współpracujący z aplikacją Eee Cinema, która odtworzy większość formatów multimedialnych.

Jest też jednak zła wiadomość. Komputer będzie sprzedawany z preinstalowanym systemem Windows Vista (Home Basic lub Business), co z 1 GB pamięci operacyjnej w tle, nie jest chyba najwłaściwszym wyborem.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.