Objętość aplikacji, jak i jej wpływ na obciążenie systemu mają być niewielkie

F-Secure zabezpieczy twój telefon w przypadku kradzieży

F-Secure Mobile Security 5.0

Funkcja Mobile Security ANTY – ZŁODZIEJ wprowadza nowe zaawansowane zabezpieczenia telefonu w przypadku jego kradzieży lub zgubienia. Obejmuje ona:

  • Blokadę zdalną
  • Czyszczenie zdalne
  • Opcję kontroli antykradzieżowej

Blokada zdalna umożliwia łatwe i szybkie zablokowanie telefonu, za pomocą pojedynczej wiadomości SMS, wysłanej z dowolnego urządzenia. Dodatkowo włączenie opcji kontroli antykradzieżowej spowoduje blokadę telefonu w przypadku próby zmiany karty SIM przez złodzieja. Funkcja ANTY – ZŁODZEJ umożliwia także skasowanie wszystkich danych przy użyciu czyszczenia zdalnego, za pomocą jednej wiadomości tekstowej.

Objętość aplikacji, jak i jej wpływ na obciążenie systemu mają być niewielkie. Rozwiązanie funkcjonuje w tle, skanując cały ruch sieciowy i monitorując urządzeniew poszukiwaniu wirusów i szpiegów. Automatycznie pobiera najnowsze aktualizacje w chwili nawiązania połączenia z Internetem. F-Secure Mobile Security 5.0 łączy w sobie funkcję ochrony antywirusowej i anty-szpiegowskiej w czasie rzeczywistym z funkcją firewall i zabezpieczeniem przed kradzieżą.