Mierzący 14,4 milimetra grubości telefon posiada nie tylko dotykowy ekran, ale również dotykowe przyciski

Holenderska słuchawka z dotykowym ekranem

Xenium X810 to telefon pracujący w sieciach GSM i EDGE, wyposażony w dotykowy ekran LCD, 3,2-megapikselowy aparat, Bluetooth oraz gniazdo kart pamięci microSD.

Philips, u nas raczej słabo znany ze swoich telefonów komórkowych, zaprezentował swój nowy telefon, wyposażony co prawda w dotykowy ekran LCD TFT o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, ale ponadto mogący niewiele zaoferować, w świetle dzisiejszych cudów techniki. Znajdziemy tu bowiem 3,2-megapikselowy aparat z fleszem, Bluetooth, port USB oraz 45 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD.

Co jednak warte odnotowania, holenderski producent twierdzi, że jego nowy telefon potrafi pracować w stanie czuwania przez pełny miesiąc. Ważący 100 gramów model Xenium X810 powinien najpierw trafić na rynek chiński, a następnie będzie dostarczany do innych krajów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.