Industrialny konkurs o obudowę

Co można zrobić przy pomocy płyt ze spienionego PCW i aerografu? Okazuje się, że bardzo dużo. Na bazie obudowy Lian Li PC-A10 powstała modyfikacja "Reactor of Proxycon".

Sklep Reactor.pl przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania jest ta właśnie, unikalna obudowa „Reactor of Proxycon”. By wziąć udział w zabawie wystarczy wymyślić swoją nazwę dla projektu. Dla osób, którym nie uda się zgarnąć głównej nagrody przygotowano upominki w postaci pamięci GeIL Black Dragon 2x 2GB 800 MHz oraz koszulki polo.

Industrialna aranżacja inspirowana była wnętrzem Proxycon, pochodzącym z popularnego benchmarka 3DMark w wersji 2006. Obudowa oraz elementy paneli kontrolnych zostały oklejone płytami PCW, a następnie kilkukrotnie pomalowane w kolorach imitujących korozję i metal. Do chłodzenia procesora zastosowano zaawansowany układ WC (Water Cooling). Autor pokusił się także o panel sterowania wentylatorami.

Więcej informacji znajduje się na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej: http://www.reactor.pl/konkurs-wygraj-obudowe/.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.