Niestety, z UFO files nie dowiemy się, czy na serio oni są szarzy...

Internetowe Archiwum X z prawdziwego zdarzenia

Wszyscy wielbiciele agentów Muldera i Scully i internetowi łowcy latających talerzy otrzymali dziś do dyspozycji wszystkie odtajnione dokumenty brytyjskiego rządu na temat UFO.

Zwolennicy teorii konspiracyjnej maja nową zabawkę – brytyjskie Ministerstwo Obrony odtajniło kolejną porcję dokumentów dotyczących wszystkich spotkań dowolnego stopnia z obcymi cywilizacjami. Znajdziemy tam zarówno zeznania kobiety, która podczas spaceru z psem została porwana i uwiedziona przez kosmitę, jak i o wiele ciekawsze relacje, które mogą pochodzić od przypadkowych obserwatorów, którzy na niebie dostrzegli najnowsze, ściśle tajne myśliwce wojskowe. Oczywiście, nie można też wykluczyć, że wśród nich znajdują się prawdziwe latające spodki.

Wszystkie publikacje można znaleźć na specjalnie utworzonej podwitrynie archiwum narodowego. Ufonauci: the truth is out there!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.