Po niespełna 36 godzinach od udostępnienia Skype uzyskał pierwszą pozycję na liście najczęściej pobieranych darmowych aplikacji z App Store

iPhone OS 3.0 – znamy pierwsze szczegóły

System operacyjny iPhone OS 3.0, który jutro ma być oficjalnie zaprezentowany przez Apple'a, będzie obsługiwał długo oczekiwaną funkcję kopiuj -> wklej.

Do medialnej premiery nowego systemu operacyjnego dla iPhone’a pozostał jeszcze jeden dzień, ale już dziś znamy nieco szczegółów na jego temat. Wszystko dzięki Kevinowi Rose, założycielowi serwisu Digg.com. Podczas jednej z konferencji prasowych wygadał się na temat kilku nowych funkcji.

Co najważniejsze, iPhone wreszcie umożliwi nam kopiowanie i wklejanie tekstu. Funkcja ta jest dostępna w większości konkurencyjnych palmofonów – nikt właściwie nie wie, czemu Apple zwlekało tak długo z wprowadzeniem tej funkcjonalności do swojego produktu. Niestety, są też złe wieści: kto miał nadzieję na uruchamianie aplikacji w tle czy możliwość nagrywania wideo, ten się srodze zawiedzie – iPhone OS 3.0 nie wprowadzi takiej możliwości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.