Kamera Eyeview monitoruje w dzień i w nocy

Firma Eyeview rozszerza linię kamer IP o nowy model, przeznaczony do monitoringu wnętrza budynku zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Urządzenie oparto na przetworniku CCD firmy Sony.

Urządzenie o oznaczeniu CMI-H260PA przeznaczone jest do monitoringu wnętrza budynku zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Istnieje też możliwość zastosowania specjalnej, dedykowanej obudowy, która spowoduje, że kamera z powodzeniem spełni swoje zadania także na zewnątrz. Nowy model jest dostępny w dwóch wersjach – z obiektywem 6 mm i z obiektywem ze zmienną ogniskową 3,5~8 mm, który umożliwia powiększenie obrazu oraz zmianę kąta widzenia kamery.

Przetwornik 1/3 cala Color Sony CCD i rozdzielczość na poziomie 530 linii TV gwarantują bardzo dobrą jakość obrazu. Dodatkowe korzyści zapewnia wbudowany serwer web, dzięki któremu uprawiony użytkownik ma dostęp do rejestrowanego obrazu z dowolnego miejsca przez Internet.

Sugerowana cena detaliczna modelu CMI-H260PA z obiektywem 6 mm wynosi 1299 zł, a z obiektywem 3,5~8 mm – 1149 złotych. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące. Kamera jest dostępna u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora produktów Eyeview w Polsce.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.