Karta 32 GB SDHC jest już dostępna w sklepach za cenę 449 zł

Karta pamięci SDHC klasy 6 o pojemności 32 GB

Urządzenie oferuje możliwość zapisu danych w czasie rzeczywistym bezpośrednio na karcie z gwarantowaną minimalną prędkością zapisu i odczytu wynoszącą 6 MB/sek.

Nowa karta Verbatim należy do najwyższej, szóstej klasy prędkości transferu danych. Urządzenie może pomieścić ponad 10 000 zdjęć w formacie JPEG o rozdzielczości 10 megapikseli lub 4 godziny filmów nagranych kamerą HD w maksymalnej rozdzielczości.

– Wprowadzając najnowszą, wysoko wydajną kartę SDHC o pojemności 32 GB, Verbatim odpowiada na rosnący popyt na urządzenia o dużych pojemnościach i krótkich czasach transferu-  stwierdził Hans Christoph Kaiser, Dyrektor Działu Rozwoju Pamięci Flash i USB Verbatim EUMEA. – Oznacza to, że karta nadaje się zarówno do profesjonalnej fotografii cyfrowej i zdjęć seryjnych, jak również do kręconych najnowszymi kamerami filmów w jakości HD – dodaje Kaiser.

Karta 32 GB SDHC jest już dostępna w sklepach za cenę 449 zł (sugerowana cena detaliczna).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.