Karty GeForce GTX 285 z nowej serii SuperPipe

Seria SuperPipe składa się jak na razie z dwóch kart GeForce GTX 285, w tym jednej podkręconej, wyposażonych w chłodzenie Twin Frozr z pięcioma rurkami cieplnymi.

MSI właśnie wprowadza na rynek dwie karty graficzne GeForce GTX 285 należące do serii SuperPipe, którą charakteryzuje system chłodzenia Twin Frozr, złożony z dwóch wentylatorów oraz pięciu miedzianych rurek cieplnych – trzech 6-milimetrowych i dwóch 8-milimetrowych „SuperPipes”. Zarówno wersja zwykła, jak i model fabrycznie podkręcony (OC) posiada 1 GB pamięci GDDR3, 240 procesorów strumieniowych oraz 512-bitową szynę pamięci.

Model N285GTX SuperPipe zegary procesora, shaderów i pamięci ma ustawione standardowo, czyli odpowiednio na 648, 1476 i 2484 MHz. Natomiast wersja OC cechuje się wyższym taktowaniem procesora graficznego – 680 MHZ oraz pamięci – 2500 MHz.

Karta fabrycznie podkręcona już pojawiła się w europejskich sklepach, w cenie poniżej 340 euro, co w przeliczeniu daje kwotę 1600 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.