Komputer all-in-one z multidotykowym ekranem

Studio One 19 to komputer stacjonarny typu all-in-one, wyposażony w 18,5-calowy ekran multidotykowy, procesor Core 2 Duo lub Quad oraz zintegrowaną grafikę GeForce 9400.

Japońska filia Della zapowiada wprowadzenie nowego komputera typu all-in-one, który wyposażono w 18,5-calowy, multidotykowy ekran LCD (istnieje wersja bez funkcji dotyku) o maksymalnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Ponadto desktop Studio One 19 posiada jeden z procesorów Core 2 Duo lub Quad, do 4 GB pamięci operacyjnej, zintegrowaną grafikę GeForce 9400 oraz dysk twardy o pojemności do 750 GB.

Nową maszynę wyposażono również w kamerę internetową, napęd optyczny typu slot-in, a także bezprzewodową klawiaturę i mysz w zestawie. Cena nowego komputera amerykańskiego producenta zaczyna się od 1500 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 5300 złotych. W Japonii desktop pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.