W wywiadzie dla TechRadar, Jerry Shen powiedział, że jeden zespół Asusa aktualnie pracuje nad oprogramowaniem do rozpoznawania mowy

Komputery Eee kontrolowane głosem jeszcze w tym roku

Asus, w drugiej połowie 2009 roku, planuje wprowadzić kilka nowych produktów z linii Eee - w tym netbooki i nettopy all-in-one - które będzie można kontrolować za pomocą głosu.

Tajwański producent planuje dodać kontrolę głosową do niektórych produktów z linii Eee PC w niedalekiej przyszłości. Według Jerry’ego Shena – dyrektora generalnego Asusa – firma pracuje nad oprogramowaniem z funkcją rozpoznawania mowy, które uczyni z głosu realną opcję do kontrolowania komputera, pozwalając użytkownikom ograniczyć do minimum potrzebę użycia myszki i klawiatury.

Tajwański producent ma nadzieje zaprezentować pierwsze produkty z linii Eee – netbooki Eee PC lub komputery all-in-one Eee Top – w trzecim lub czwartym kwartale 2009 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.