Komunikator Tlen.pl oficjalnie na Linuksa

Tlen.pl, jeden z najlepszych komunikatorów w Polsce i nie tylko, doczekał się oficjalnej wersji na Linuksa. I to zarówno w wersji 32-, jak i 64-bitowej!

Niewielu jest producentów komunikatorów na świecie, którzy oficjalnie chcą „bawić się” w Linuksa. Użytkownicy Pingwina są zmuszeni do używania bardzo dobrych, ale wciąż nieoficjalnych multikomunikatorów, takich jak np. Kopete. Tym bardziej cieszy fakt, że twórcy polskiego komunikatora Tlen.pl postanowili stworzyć oficjalną wersję dla open-source’owego systemu.

Pobierz najnowszego Tlena na Linuksa!

Tlen Linux, mimo że jest na razie w wersji testowej, oferuje praktycznie wszystkie funkcjonalności windowsowego brata. Jest darmowy, umożliwia komunikację we własnym protokole, oraz Gadu-Gadu. Umożliwia szyfrowane rozmowy tekstowe, głosowe oraz wideo, oraz wysyłanie plików i obrazków. Nie zabrakło także obsługi SMS-owych bramek internetowych, wtyczek i skórek.

Aby przetestować wersję beta komunikatora Tlen Linux, pobierz ją ze strony producenta.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.