Laptopy i LCD za kilkaset złotych na fruli.pl

Nowe laptopy i telewizory LCD za 300 złotych? Mniej więcej taki poziom cenowy osiągają produkty w serwisie aukcyjnym Fruli.pl.

Zakupy po tak atrakcyjnych cenach są możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu prowadzenia licytacji. Użytkownicy licytują nowe przedmioty z gwarancją producenta, które wystawiane są w cenie początkowej zero złotych. Każdy, kto zdecyduje się podnieść stawkę, płaci za swój głos w licytacji jednego frutka (wartość, która umożliwia licytowanie) i jednocześnie zwiększa wartość przedmiotu o 8 groszy. Aukcję wygrywa ten, kto zalicytuje jako ostatni. Fruli dysponuje także frutkomatem – narzędziem użytkownika, które odpowiada za pilnowanie licytacji w czasie ograniczonego dostępu do komputera.

W każdym miesiącu na Fruli.pl można zapolować na około 1000 aukcji, a ich liczba stale rośnie. Poza notebookami i LCD wystawiane na aukcje są tu także zestawy DVD,  cyfrowe aparaty fotograficzne, telefony i sprzęt AGD. W lutym br. Fruli.pl miało ponad 600 tys. unikalnych użytkowników.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.