Laserowe myszki iBOX-a

Masywna i dopasowana do dłoni mysz iBOX Speed ma się sprawdzić w biurze i w domu. Jej możliwości wykraczają ponad przeciętną miłośniczek sera przy komputerze.

Technologia laserowa sprawia, że ruchy myszą są dobrze  odwzorowane i precyzyjne. Dodatkowo przycisk CPI pozwala zmieniać rozdzielczość pomiędzy 800, a 1 600 dpi.

Programowalna rolka i klawisze dają możliwość przypisania różnych funkcji szybkiego dostępu. Mysz posiada 4-kierunkową rolkę, a dodatkowe klawisze multimedialne pozwalają na wykorzystywanie jej w charakterze pilota.

Bezprzewodowa mysz laserowa PRO z mini nadajnikiem dzięki technologii Smart Link nie wymaga synchronizacji. Praca na częstotliwości 2,4 Ghz zapewnia zasięg do 6-8 metrów.

iBOX Speed PRO jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł  (z VAT). Przewodowa mysz laserowa iBOX Speed jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 65 zł (z VAT).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.