MSI obiecuje 16 godzin ciągłej pracy na netbooku Wind

Tajwański producent wprowadza na rynek pierwszy netbook z hybrydowym rozwiązaniem pamięci masowej, który ma pracować na baterii nawet przez 16 godzin.

Aktualnie na rynku znajduje się tyle modeli netbooków ze zbliżonymi do siebie parametrami, że ciężko jest producentom zaskoczyć czymś nowym. MSI jednak przygotowało netbooka, który jako pierwszy na świecie posiada hybrydowe rozwiązanie pamięci masowej, a dodatkowo potrafi pracować na baterii przez 16 godzin – według zapewnień tajwańskiej firmy. Testowany na początku marca model Wind U115 Hybrid, wyposażono w 10-calowy ekran LCD, procesor Intel Atom Z530 z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę, stację SSD i dysk twardy w konfiguracji 8 + 160 GB lub 16 + 120 GB, a także WiFi, 1,3- lub 2-megapikselową kamerę, czytnik kart pamięci 4 w 1 oraz port Ethernet.

Netbook MSI Wind U115 Hybrid jest już dostępny w Europie, w cenie 550 euro (ponad 2600 złotych). Mamy jednak nadzieję, że po oficjalnej premierze jego cena nieco spadnie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.