Parametry nowych stacji czynią z niej idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, których nie odstraszy zapewne horendalnie wysoka cena

Najszybsza na świecie stacja SSD

Fusion-io prezentuje nową stację SSD, wyposażoną w interfejs PCI-Express 2.0 x4, która oferuje ciągłą prędkość odczytu danych równą 1500 MB/s!

ioDrive Duo to nazwa najszybszego i najbardziej innowacyjnego rozwiązania pamięci masowej na rynku, przynajmniej według jego producenta. Stacja SSD posiada interfejs PCI-Express 2.0 x4, technologię wykrywania i korekcji błędów multi-bit, opóźnienia rzędu 50 μsec, zaś oferuje ciągłą prędkość zapisu i odczytu danych (testowaną na 32kB pakietach) odpowiednio równą 1400 i 1500 MB/s.

Zwiększono nie tylko prędkość, ale również pojemność nowych stacji, które dostępne będą w wersjach 160, 320 i 640 GB, a na rynek trafią już w przyszłym miesiącu. Przygotowywana jest również wersja o pojemności 1,28 TB, jednak ta trafi na rynek w drugiej połowie 2009 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.